Uitslagen

Terug naar de kalender

Filters

Eindklassement finale HC1

IJskonijn Eindtijd
1 Tim Verdel nvt
2 Stefan Huizenga nvt
3 Fred Schouwenaar nvt
4 Mik de Groot nvt
5 Jelmer van der Slot nvt
6 Otis Enzler nvt
7 Toine van Bakel nvt
8 Bram Braak nvt

Eindklassement finale DC2

IJskonijn Eindtijd
1 Lara Dingjan nvt
2 Maerle Huizinga nvt
3 Eeke Emilie Weenink nvt
4 Marit Heijnen nvt
5 Sterre Kamphuis nvt
6 Roos Aarsen nvt
7 Els Koetsier nvt
8 Sylvie van den Heuvel nvt

Eindklassement finale HC2

IJskonijn Eindtijd
1 Freek van der Ham nvt
2 Stein Bocxe nvt
3 Jesper van Mieghem nvt
4 Miel van der Veer nvt

Eindklassement finale DC1

IJskonijn Eindtijd
1 Fenna de Graaf nvt
2 Lotte de Bock nvt
3 Anouk Könst nvt
4 Julia Groeneveld nvt
5 Sanne Freeze nvt
6 Carlijn Mol nvt
7 Mees Prenen nvt
8 Merit de Bruin nvt
9 Sanne Ganzinga nvt
10 Jasmijn Kraan nvt
11 Rinske de Ruyter nvt
12 Eveline Krom nvt
13 Annemijn Verbeek nvt
13 Jade Kosters nvt
14 Valerie Nijman nvt
15 Tessa Ruissen nvt

DC1

Dag 1: 500 meter - IJsbeercup

IJskonijn Eindtijd
1 Lotte de Bock 00:47.25
2 Fenna de Graaf 00:47.31
3 Anouk Könst 00:47.77
4 Julia Groeneveld 00:47.85
5 Jade Kosters 00:48.56
6 Sanne Ganzinga 00:48.80
7 Sanne Freeze 00:48.97
8 Merit de Bruin 00:51.12
9 Mees Prenen 00:51.29
10 Carlijn Mol 00:52.07
11 Valerie Nijman 00:52.24
12 Jasmijn Kraan 00:53.89
13 Rinske de Ruyter 00:54.97
14 Tessa Ruissen 00:56.26
15 Eveline Krom 00:57.00
16 Annemijn Verbeek 00:59.94

Dag 1: 1500 meter - IJsbeercup

IJskonijn Eindtijd
1 Fenna de Graaf 00:02:29.55
2 Lotte de Bock 00:02:30.80
3 Julia Groeneveld 00:02:31.06
4 Anouk Könst 00:02:34.63
5 Jade Kosters 00:02:36.69
6 Sanne Freeze 00:02:39.91
7 Merit de Bruin 00:02:40.15
8 Carlijn Mol 00:02:41.02
9 Sanne Ganzinga 00:02:41.23
10 Valerie Nijman 00:02:42.76
11 Rinske de Ruyter 00:02:46.27
12 Mees Prenen 00:02:49.76
13 Jasmijn Kraan 00:02:53.94
14 Eveline Krom 00:02:58.17
15 Tessa Ruissen 00:03:05.84
16 Annemijn Verbeek 00:03:18.94

Dag 2: 1000 meter - IJsbeercup C1

IJskonijn Eindtijd
1 Fenna de Graaf 00:01:34.60
2 Lotte de Bock 00:01:36.65
3 Anouk Könst 00:01:36.81
4 Julia Groeneveld 00:01:39.34
5 Mees Prenen 00:01:41.11
6 Sanne Freeze 00:01:41.23
7 Carlijn Mol 00:01:41.58
8 Sanne Ganzinga 00:01:42.49
9 Valerie Nijman 00:01:42.83
10 Merit de Bruin 00:01:42.86
11 Jasmijn Kraan 00:01:51.66
12 Eveline Krom 00:01:56.33
13 Rinske de Ruyter 00:02:01.98
14 Tessa Ruissen 00:02:04.20
15 Annemijn Verbeek 00:02:20.04
Jade Kosters nvt

Dag 2: 3000 meter - IJsbeercup C1

IJskonijn Eindtijd
1 Jade Kosters 00:05:24.22
2 Anouk Könst 00:05:25.26
3 Fenna de Graaf 00:05:26.96
4 Julia Groeneveld 00:05:27.25
5 Lotte de Bock 00:05:28.01
6 Sanne Freeze 00:05:30.99
7 Carlijn Mol 00:05:33.46
8 Mees Prenen 00:05:35.98
9 Merit de Bruin 00:05:52.53
10 Rinske de Ruyter 00:06:01.58
11 Sanne Ganzinga 00:06:05.98
12 Jasmijn Kraan 00:06:14.48
13 Eveline Krom 00:06:18.81
14 Annemijn Verbeek 00:07:19.69

DC2

Dag 1: 500 meter - IJsbeercup

IJskonijn Eindtijd
1 Lara Dingjan 00:46.69
2 Maerle Huizinga 00:48.04
3 Eeke Emilie Weenink 00:48.69
4 Marit Heijnen 00:50.03
5 Sterre Kamphuis 00:51.30
6 Roos Aarsen 00:52.00
7 Els Koetsier 00:52.50
8 Sylvie van den Heuvel 00:52.51

Dag 2: 3000 meter - IJsbeercup C2

IJskonijn Eindtijd
1 Lara Dingjan 00:05:11.61
2 Sterre Kamphuis 00:05:38.07
3 Eeke Emilie Weenink 00:05:39.63
4 Maerle Huizinga 00:05:39.95
5 Marit Heijnen 00:05:42.90
6 Roos Aarsen 00:05:54.74
7 Els Koetsier 00:06:22.00

Dag 1: 1500 meter - IJsbeercup

IJskonijn Eindtijd
1 Lara Dingjan 00:02:25.30
2 Maerle Huizinga 00:02:37.89
3 Sterre Kamphuis 00:02:39.33
4 Eeke Emilie Weenink 00:02:40.87
5 Marit Heijnen 00:02:41.27
6 Roos Aarsen 00:02:44.06
7 Sylvie van den Heuvel 00:02:49.66
8 Els Koetsier 00:02:55.38

Dag 2: 1000 meter - IJsbeercup C2

IJskonijn Eindtijd
1 Lara Dingjan 00:01:35.25
2 Maerle Huizinga 00:01:40.25
3 Eeke Emilie Weenink 00:01:40.82
4 Marit Heijnen 00:01:42.20
5 Sterre Kamphuis 00:01:45.40
6 Sylvie van den Heuvel 00:01:47.24
7 Roos Aarsen 00:01:47.58
8 Els Koetsier 00:01:49.73

HC1

Dag 1: 500 meter - IJsbeercup

IJskonijn Eindtijd
1 Tim Verdel 00:44.62
2 Stefan Huizenga 00:45.90
3 Mik de Groot 00:45.94
4 Fred Schouwenaar 00:45.96
5 Jelmer van der Slot 00:48.11
6 Bram Braak 00:50.89
7 Otis Enzler 00:52.63
8 Toine van Bakel 00:55.21

Dag 1: 1500 meter - IJsbeercup

IJskonijn Eindtijd
1 Tim Verdel 00:02:17.68
2 Stefan Huizenga 00:02:21.49
3 Fred Schouwenaar 00:02:22.25
4 Mik de Groot 00:02:23.26
5 Bram Braak 00:02:34.26
6 Jelmer van der Slot 00:02:35.96
7 Otis Enzler 00:02:49.04
8 Toine van Bakel 00:02:58.20

Dag 2: 1000 meter - IJsbeercup C1

IJskonijn Eindtijd
1 Tim Verdel 00:01:28.53
2 Fred Schouwenaar 00:01:30.64
3 Mik de Groot 00:01:30.81
4 Stefan Huizenga 00:01:30.99
5 Jelmer van der Slot 00:01:38.85
6 Otis Enzler 00:01:47.85
7 Toine van Bakel 00:01:54.80

Dag 2: 3000 meter - IJsbeercup C1

IJskonijn Eindtijd
1 Stefan Huizenga 00:04:48.70
2 Tim Verdel 00:04:56.00
3 Fred Schouwenaar 00:04:57.92
4 Mik de Groot 00:05:04.73
5 Jelmer van der Slot 00:05:25.56
6 Steyn Joling 00:05:38.70
7 Otis Enzler 00:06:01.76
8 Toine van Bakel 00:06:22.05

HC2

Dag 1: 500 meter - IJsbeercup

IJskonijn Eindtijd
1 Freek van der Ham 00:42.17
2 Jesper van Mieghem 00:43.42
3 Stein Bocxe 00:45.39
4 Ivar Adriaansen 00:46.17
5 Miel van der Veer 00:01:16.68
Sietse Zwart nvt

Dag 2: 3000 meter - IJsbeercup C2

IJskonijn Eindtijd
1 Freek van der Ham 00:04:29.69
2 Stein Bocxe 00:04:53.11
3 Jesper van Mieghem 00:05:01.00
4 Miel van der Veer 00:05:06.79

Dag 1: 1500 meter - IJsbeercup

IJskonijn Eindtijd
1 Freek van der Ham 00:02:10.18
2 Stein Bocxe 00:02:18.95
3 Jesper van Mieghem 00:02:20.13
4 Miel van der Veer 00:02:20.90
5 Ivar Adriaansen 00:02:24.19
Sietse Zwart nvt

Dag 2: 1000 meter - IJsbeercup C2

IJskonijn Eindtijd
1 Freek van der Ham 00:01:23.48
2 Stein Bocxe 00:01:27.83
3 Miel van der Veer 00:01:28.23
4 Jesper van Mieghem 00:01:30.18
5 Sietse Zwart 00:01:43.07

DB

Dag 2: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Sterre van de Rhee 00:42.49
2 Renske van der Veer 00:48.29
3 Milou Rijksbaron 00:48.59
4 Channa Udo 00:52.05
5 Tjitske Kikstra 00:01:04.97
Sterre van de Rhee nvt
Channa Udo nvt
Renske van der Veer nvt
Tjitske Kikstra nvt
Milou Rijksbaron nvt

Dag 2: 1000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Zus de Kruijk 00:01:32.70
2 Demi Könst 00:01:34.95
3 Sanne Roos 00:01:36.41
4 Renske Overbosch 00:01:42.09
5 Vera van Vloten 00:01:43.61
Vera van Vloten nvt
Renske Overbosch nvt
Sanne Roos nvt
Demi Könst nvt
Zus de Kruijk nvt

Dag 2: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Sterre van de Rhee 00:01:27.27
2 Renske van der Veer 00:01:37.10
3 Milou Rijksbaron 00:01:37.87
4 Channa Udo 00:01:49.30
Tjitske Kikstra nvt
Milou Rijksbaron nvt
Sterre van de Rhee nvt
Tjitske Kikstra nvt
Channa Udo nvt
Renske van der Veer nvt

Dag 2: 3000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Zus de Kruijk 00:05:09.55
2 Demi Könst 00:05:19.13
3 Sanne Roos 00:05:21.92
4 Renske Overbosch 00:05:35.09
5 Vera van Vloten 00:05:40.94
Nienke van Assema nvt

Dag 1: 500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Demi Könst 00:45.87
2 Zus de Kruijk 00:46.21
3 Sanne Roos 00:47.42
4 Vera van Vloten 00:49.25
5 Renske Overbosch 00:49.82
6 Nienke van Assema 00:50.08

Dag 1: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Sterre van de Rhee 00:43.25
2 Milou Rijksbaron 00:48.16
3 Renske van der Veer 00:48.24
4 Tjitske Kikstra 00:57.37
Channa Udo nvt

Dag 1: 1500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Zus de Kruijk 00:02:21.92
2 Demi Könst 00:02:23.02
3 Sanne Roos 00:02:27.41
4 Renske Overbosch 00:02:31.70
5 Vera van Vloten 00:02:36.99
6 Nienke van Assema 00:02:40.15

Dag 1: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Sterre van de Rhee 00:01:29.41
2 Renske van der Veer 00:01:37.04
3 Milou Rijksbaron 00:01:38.82
Channa Udo nvt
Tjitske Kikstra nvt

DM

Dag 2: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Mieke Heine 00:54.34
2 Ramona van Leeuwen- van Noort 00:58.65
Mieke Heine nvt
Ramona van Leeuwen- van Noort nvt

Dag 2: 1000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Sandra Könst 00:01:38.25
2 Susan Haasnoot 00:01:55.79
Susan Haasnoot nvt
Sandra Könst nvt

Dag 2: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Ramona van Leeuwen- van Noort 00:02:00.02
Ramona van Leeuwen- van Noort nvt

Dag 2: 3000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Sandra Könst 00:05:12.18
2 Mieke Heine 00:05:50.23
3 Susan Haasnoot 00:05:59.91

Dag 1: 500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Sandra Könst 00:50.06
2 Susan Haasnoot 00:56.12

Dag 1: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Ramona van Leeuwen- van Noort 00:58.72

Dag 1: 1500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Sandra Könst 00:02:27.07
2 Susan Haasnoot 00:02:49.26

Dag 1: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
Ramona van Leeuwen- van Noort nvt

DN

Dag 2: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
Gioia Melis nvt

Dag 2: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
Gioia Melis nvt

DS

Dag 2: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Renata Velthuijsen 00:43.88
Renata Velthuijsen nvt

Dag 2: 1000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Aranka Keur 00:01:37.24
2 Ciska de Ree 00:01:39.10
Ciska de Ree nvt
Aranka Keur nvt

Dag 2: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Renata Velthuijsen 00:01:27.78
Renata Velthuijsen nvt

Dag 2: 3000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Aranka Keur 00:05:30.57
2 Ciska de Ree 00:05:34.01

Dag 1: 500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Aranka Keur 00:46.71
2 Ciska de Ree 00:49.32

Dag 1: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Renata Velthuijsen 00:43.54
2 Francisca de Boer 00:52.79

Dag 1: 1500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Aranka Keur 00:02:27.10
2 Ciska de Ree 00:02:31.44

Dag 1: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Renata Velthuijsen 00:01:28.87
2 Francisca de Boer 00:01:51.26

HA

Dag 2: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Joeke van Mulligen 00:42.30
Joeke van Mulligen nvt

Dag 2: 1000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Sven Heijnen 00:01:19.60
2 Mike van Dijk 00:01:20.27
Maas de Kruijk nvt
Sven Heijnen nvt
Mike van Dijk nvt

Dag 2: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Joeke van Mulligen 00:01:28.05
Joeke van Mulligen nvt

Dag 2: 3000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Mike van Dijk 00:04:37.77
2 Sven Heijnen 00:04:55.74

Dag 1: 500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Sven Heijnen 00:38.99
2 Mike van Dijk 00:39.84
3 Maas de Kruijk 00:41.38
4 Joeke van Mulligen 00:42.30

Dag 1: 1500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Mike van Dijk 00:02:05.24
2 Sven Heijnen 00:02:07.92
Maas de Kruijk 00:02:07.92
4 Joeke van Mulligen 00:02:16.62

HB

Dag 2: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Ivar Schrama 00:41.02
2 Constant Radenovic 00:43.23
3 Rein ter Horst 00:49.30
Constant Radenovic nvt
Rein ter Horst nvt
Klaas Heinis nvt
Ivar Schrama nvt

Dag 2: 1000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Jelle Koeleman 00:01:19.99
2 AbeJan Weenink 00:01:23.20
3 Jaap Zonneveld 00:01:33.56
Jaap Zonneveld nvt
Jelle Koeleman nvt
AbeJan Weenink nvt

Dag 2: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Ivar Schrama 00:01:24.62
2 Rein ter Horst 00:01:44.15
Rein ter Horst nvt
Klaas Heinis nvt
Ivar Schrama nvt

Dag 2: 3000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Jelle Koeleman 00:04:19.77
2 AbeJan Weenink 00:04:36.96
3 Constant Radenovic 00:04:39.99
4 Jaap Zonneveld 00:05:14.39

Dag 1: 500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Jelle Koeleman 00:40.59
2 AbeJan Weenink 00:41.87
3 Jaap Zonneveld 00:47.55

Dag 1: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Ivar Schrama 00:41.01
2 Klaas Heinis 00:43.79

Dag 1: 1500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Jelle Koeleman 00:02:04.29
2 AbeJan Weenink 00:02:08.71
3 Jaap Zonneveld 00:02:21.61

Dag 1: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Ivar Schrama 00:01:25.63
2 Klaas Heinis 00:01:29.36

HM

Dag 2: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Frans Verhoeve 00:42.14
2 Robert Schouwenaar 00:43.95
3 Rob Ligtenberg 00:48.54
4 Erwin Henskes 00:48.84
5 Kees Voorhoeve 00:48.88
6 Lou Hoogewerf 00:55.67
Frans Verhoeve nvt
Rob Ligtenberg nvt
Lou Hoogewerf nvt
Frank Christiaans nvt
Robert Schouwenaar nvt
Kees Voorhoeve nvt
Frank Christiaans nvt
Erwin Henskes nvt

Dag 2: 1000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Joost van het Kaar 00:01:26.37
2 Evert Jan van Dijk 00:01:27.29
3 Wim van der Slot 00:01:30.53
4 Mike Teunisse 00:01:31.09
5 Fred Molenaar 00:01:31.85
6 Johan Weenink 00:01:32.03
7 Kees Langeveld 00:01:32.69
8 Cock Baas 00:01:33.89
9 Jan Willem Dijkstra 00:01:35.43
10 Mark Peters 00:01:48.48
Mike Teunisse nvt
Evert Jan van Dijk nvt
Kees Langeveld nvt
Wim van der Slot nvt
Joost van het Kaar nvt
Johan Weenink nvt
Willem Korthals Altes nvt
Jan Willem Dijkstra nvt
Cock Baas nvt
Mark Peters nvt
Willem Korthals Altes nvt
Fred Molenaar nvt

Dag 2: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Frans Verhoeve 00:01:25.57
2 Robert Schouwenaar 00:01:27.08
3 Lou Hoogewerf 00:01:53.16
Lou Hoogewerf nvt
Frans Verhoeve nvt
Robert Schouwenaar nvt

Dag 2: 3000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Evert Jan van Dijk 00:04:38.26
2 Wim van der Slot 00:04:43.70
3 Joost van het Kaar 00:04:44.28
4 Mike Teunisse 00:04:58.49
5 Fred Molenaar 00:05:04.48
6 Kees Voorhoeve 00:05:05.02
7 Cock Baas 00:05:06.23
8 Kees Langeveld 00:05:10.85
9 Jan Willem Dijkstra 00:05:14.35
10 Erwin Henskes 00:05:15.64
11 Johan Weenink 00:05:19.68
12 Rob Ligtenberg 00:05:27.97
13 Frank Christiaans 00:05:31.66
14 Mark Peters 00:05:37.52

Dag 1: 500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Joost van het Kaar 00:43.28
2 Evert Jan van Dijk 00:44.26
3 Cock Baas 00:45.19
4 Mike Teunisse 00:45.71
5 Johan Weenink 00:45.82
6 Wim van der Slot 00:46.14
7 Fred Molenaar 00:47.11
8 Kees Langeveld 00:47.43
9 Jan Willem Dijkstra 00:48.42
10 Mark Peters 00:50.95
Willem Korthals Altes nvt

Dag 1: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Robert Schouwenaar 00:44.74
2 Leendert Schoenmaker 00:49.69
3 Lou Hoogewerf 00:53.34

Dag 1: 1500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Joost van het Kaar 00:02:13.47
2 Evert Jan van Dijk 00:02:13.64
3 Wim van der Slot 00:02:14.86
4 Mike Teunisse 00:02:18.18
5 Kees Langeveld 00:02:19.85
6 Cock Baas 00:02:20.39
7 Johan Weenink 00:02:22.08
8 Fred Molenaar 00:02:22.76
9 Jan Willem Dijkstra 00:02:23.39
10 Mark Peters 00:02:35.01
Willem Korthals Altes nvt

Dag 1: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Robert Schouwenaar 00:01:27.85
2 Leendert Schoenmaker 00:01:43.75
3 Lou Hoogewerf 00:01:51.43

HS

Dag 2: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Luuk Kleijne 00:40.75
2 Daan de Vries 00:43.89
3 Ruben Knelange 00:47.19
Luuk Kleijne nvt
Ruben Knelange nvt
Daan de Vries nvt

Dag 2: 1000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Bob van Nobelen 00:01:23.52
2 Simon Wijte 00:01:28.20
3 Floris van Woesik 00:01:29.00
4 Tjarko van der Pol 00:01:40.55
Floris van Woesik nvt
Bob van Nobelen nvt
Tjarko van der Pol nvt
Simon Wijte nvt

Dag 2: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Luuk Kleijne 00:01:21.18
2 Daan de Vries 00:01:28.11
3 Ruben Knelange 00:01:37.04
Luuk Kleijne nvt
Daan de Vries nvt
Ruben Knelange nvt

Dag 2: 3000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Bob van Nobelen 00:04:35.42
2 Floris van Woesik 00:04:51.61
3 Simon Wijte 00:05:01.31
4 Tjarko van der Pol 00:05:27.57

Dag 1: 500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Bob van Nobelen 00:40.88
2 Simon Wijte 00:44.09
3 Floris van Woesik 00:45.18
4 Tjarko van der Pol 00:49.89

Dag 1: 500 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Luuk Kleijne 00:40.12
2 Daan de Vries 00:42.78

Dag 1: 1500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Bob van Nobelen 00:02:09.76
2 Simon Wijte 00:02:15.27
3 Floris van Woesik 00:02:15.69
4 Tjarko van der Pol 00:02:29.01

Dag 1: 1000 meter - Sprint

IJskonijn Eindtijd
1 Luuk Kleijne 00:01:22.00
2 Daan de Vries 00:01:26.44

HN

Dag 2: 1000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Bastiaan Kamper 00:01:28.21
2 Jorrit Woudsma 00:01:30.76
Jorrit Woudsma nvt
Bastiaan Kamper nvt

Dag 2: 3000 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Jorrit Woudsma 00:04:56.20
2 Bastiaan Kamper 00:05:11.90

Dag 1: 500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Bastiaan Kamper 00:43.04
2 Jorrit Woudsma 00:44.77

Dag 1: 1500 meter - Allround

IJskonijn Eindtijd
1 Bastiaan Kamper 00:02:15.83
2 Jorrit Woudsma 00:02:20.07

HPC

Dag 2: 1000 meter - IJsbeercup C2

IJskonijn Eindtijd
1 Ids Witkamp 00:01:45.72
2 Casper Laarhoven 00:01:51.20